eng rus   sākums produkti galerija jaunumi kontakti  
 
  3 RADI  
  KOKA KONSTRUKCIJAS  
     
  Ko mēs piedāvājam ?  
    Projektēšana  
    Koka ēkas  
    Galdniecība  
  Projektu izlase:  
  mājas, viesu nami  
    namiņi, kempingi  
  pirtis, pirtiņas  
    saimniecības ēkas  
    lapenes, nojumes  
    mēbeles  
    kāpnes, trepes  
    slēģi, citi izstrādājumi  
       
3radi.lv koka mājas
 
Koka māju projekti

PROJEKTĒŠANA.

Ja Jums nav piemērots kāds no mūsu izstrādātajiem projektiem projektu izlasē, piedāvājam individuālu projektēšanu - izstrādāsim Jūsu iecerētās ēkas skices, veicot izmaiņas kādā no esošajām skicēm, vai kopā radīsim pilnīgi jaunu projektu.

 

 

Koka mājas

KOKA ĒKAS - STĀVBŪVES, GUĻBŪVES un lapenes.

Piedāvājam kvalitatīvu, izturīgu un glītu ēkas kontrukciju, kurā koks ir ne tikai nesošs elements, bet arī dizaina priekšmets.Konstrukcijas mezgli un savienojumi veidoti izmantojot tradicionālos namdara amata meistaru paņēmienus - iecirtumus, pārlaidumus u.c., kas nodrošina ēkai papildus stiprību un ilgmūžību. Piedāvājam ēkas dekoratīvo apdari. Dažāda veida apšuvuma izveidi sienām, pārsegumiem, jumtam. Rūpīgais projektēšanas darbs un kvalitatīvi (žāvēti un ēvelēti) materiāli garantē atbilstību augstākajiem nozares standartiem.

Esam izstrādājuši savu guļbūves konstruktīvo risinājumu, ievērojami uzlabojot baļķu savienojumu blīvumu un, līdz ar to, arī visas ēkas siltumtehniskās īpašības. Mēs piedāvājam guļbūves ar sienu biezumu 90, 140 un 190 mm. Guļbūves galvenās priekšrocības ir īss ēkas būvniecības process – pēc koka konstrukcijas uzstādīšanas nav jāveic sienu siltināšana, arī logu un durvju montāža mūsu izstrādātajam risinājumam ir vienkārša un lēta. Guļbūvei ir liela siltummasa – tas nozīmē, ka baļķu sienas akumulē telpas siltumu, uzturot tajās vienmērīgu mikroklimatu. Guļbūve ir labi piemērota sezonāla rakstura ēkām – mitrums, kas ziemā rodas nekurinātā mājā var kaitēt ģipškartonam un tapetēm, taču baļķu sienām nē.

masīvkoka mēbeles

GALDNIECĪBA

Atšķirīga dizaina masīvkoka mēbeles, kāpnes un logu/durvju slēģi - pēc iepriekš izgatavoto modeļu paraugiem vai pēc individuāla pasūtījuma.

 

 

  
 
  Darbu un web lapas autortiesības pieder SIA 3 RADI © 2005-2018